Łańcut za silny

Nie udało się naszemu zespołowi przełamać serii 4 porażek z rzędu w I lidze koszykarzy. W wyjazdowym spotkaniu lepszym zespołem okazał się Sokół Łańcut, który pokonał nasz zespół w 77 - 54. Więcej o meczu można przeczytać na stronie SportoweFakty.pl

Porażka w Lublinie

W ostatnią sobotę t.j. 3 listopada nasi koszykarze wyjechali do Lublina na mecz z Wikaną Start Lublin. Od początku wiadomo było, że zwycięstwo w Lublinie nie będzie łatwe. Mecz do połowy 3 kwarty układał się po naszej myśli i w połowie tej kwarty mieliśmy nawet 8-punktową przewagę. W ostatniej kwarcie zabrakło nam jednak zimnej krwi i ostatecznie przegraliśmy mecz 72:64. Szczegółową elację z meczu znajdziecie na sportowefakty.pl.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w Poznaniu!

Emocji i atrakcji w pierwszym meczu z pewnością nie zabraknie, zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego pierwsze spotkanie w Poznaniu. Przypominamy, że w przerwach spotkania swój krótki live-set zaprezentuje donGURALesko!

Weekend z basketem w Poznaniu!

Już w najbliższy weekend nasz zespół może sobie zapewnić utrzymanie w 1 lidze! Zadanie będzie bardzo trudne, ale wierzymy w końcowy sukces. Zapraszamy wszystkich do kibicowania. WSTĘP WOLNY na oba spotkania!!!

Po meczach w Bydgoszczy mamy remis 1:1 !!!

Dwa bardzo wyrównane spotkania rozegrali nasi koszykarze w miniony weekend w Bydgoszczy. Jak wszyscy doskonale wiemy stawką rywalizacji w play-out jest "być albo nie być" dla jednej z drużyn w gronie pierwszoligowców w przyszłym sezonie. Sobotnie spotkanie wygrali gospodarze w stosunku 72:68, w niedzielę nasz zespół wygrał 60:59! Tym samym po pierwszym weekendzie rywalizacji mamy remis 1:1, a to która drużyna utrzyma się w lidze jest cały czas sprawą otwartą.

Play-out z Astorią Bydgoszcz

W miniony weekend zostały zakończone zmagania naszych koszykarzy na pierwszoligowych parkietach w sezonie zasadniczym. Nasz zespół z bilansem 9 zwycięstw i 21 porażek uplasował się na 14 miejscu w tabeli, wyprzedzając w ostatniej kolejce zespół SKK Siedlce. W rezultacie w walce o pozostanie w I lidze nasi koszykarze zmierzą się tak samo jak w poprzednim roku z zespołem Astorii Bydgoszcz. Początek rywalizacji, która da odpowiedź czy nasz zespół pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym rozpocznie się w pierwszy weekend po świętach.

Kończymy sezon zasadniczy na 14 miejscu!

W spotkaniu o 14 miejsce w rozgrywkach drużyna z Siedlec bezapelacyjnie przegrała z beniaminkiem z Poznania. W fazie play-out ekipa z Mazowsza spotka się z Polonią Przemyśl. Koszykarze z Siedlec rozgrywali ostatni pojedynek rundy zasadniczej przed własną publicznością. Podopieczni trenera Wiesława Głuszczaka chcieli podtrzymać dobrą formę i zagrać dobre spotkanie. Rzeczywistość jednak okazała się zgoła odmienna. Początek meczu był wymianą ciosów z obu stron. Wynik cały czas oscylował wokół remisu i żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi. O losach.